Poznaj producenta

Proma

Zakład produkcyjno-budowlany Jerzy Maciejewski – producent specjalizujący się w  chemii budowlanej oferowanej pod marką „Proma” powstał w 1990.

Firmy oferuje swoim Klientom ponad 60 różnorodnych produktów. Są one kontrolowane pod kątem jakości na każdym etapie produkcji.
Producent cały czas też opracowuje i wdraża nowe receptury, wychodząc tym samym na przeciw coraz to nowych potrzeb Klientów.

Z produktów tej firmy oferujemy min.: zaprawy klejowe: Z, E, ES, ESP, ESP - kamień (przeznaczone do przyklejania wszelkiego rodzaju okładzin ceramicznych oraz kamienia naturalnego na określonych podłożach wewnątrz i na zewnątrz budynków)

  • zaprawę klejowo-szpachlową (zawierającą włókna, przeznaczoną do szpachlowania i wyrównywania ścian i wykorzystywaną w systemach dociepleń budynków)
  • zaprawę murarską do klinkieru (stosowaną do mocowania klinkieru, do pełnospoinowych murów maskujących i licówkowych z cegieł o różnej nasiąkliwości)
  • zaprawę tynkarską maszynową (przeznaczoną do wykonywania jednowarstwowych tynków o grubości od 8 mm wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń)
  • zaprawę balkonową (stosowaną do wykonywania posadzek na balkonach, tarasach, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń)
  • mozaikowy tynk dekoracyjny (trwałe, barwne, bezspoinowe wykończenie ścian. Wodo i mrozo-odporny, odporny na czyszczenie, ścieranie i uderzenia)
  • kompletne, profesjonalne systemy dociepleń


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.zpb-maciejewski.pl/

Sprawdź gdzie Nas znaleźć
Komorniki k. Poznania
ul. Poznańska 150, Komorniki 62-052,
+48 509337100
Godziny pracy biura
poniedzialek-piątek 7.30-17.00
sobota 9.00-13.00
e-mail: komorniki@ren-mat.pl
Poznań
ul. Szarych Szeregów 17, Poznań 60-462
+48500209808
Godziny pracy biura
poniedziałek - piątek 7.30-16.00
sobota: nieczynne
e-mail: poznan@ren-mat.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.