Poznaj producenta

Caparol

Caparol to  jedna z najbardziej profesjonalnych marek oferujących farby i systemy ociepleń. . Caparol jako jedna z pierwszych marek przecierała szlaki jeżeli chodzi o recepturę farb dyspersyjnych, czy też rozpoczęcie produkcji dyspersyjnych farb elewacyjnych. Obecnie materiały firmy Caparol są doceniane przez wykonawców nie tylko w Europie, ale także na całym świecie. Caparol nieustannie prowadzi prace badawcze oraz wprowadza innowacyjność. Siłą marki jest także profesjonalne połączenie zaawansowanych rozwiązań z szeroką ofertą kolorystyczną. Bogate spektrum oferowanych produktów zostało opracowane i poddane testom tak, aby mogły one sprostać wymaganiom wielu różnych podłoży - 700 produktów w ponad 9 kategoriach.

W ofercie firmy Caparol znajdują się takie produkty jak farby, systemy do izolacji cieplnej, systemy akustyczne, produkty do protekcji i naprawy betonu oraz materiały wykorzystywane do profesjonalnej konserwacji i renowacji wszelkich zabytków. 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:  www.caparol.pl

Sprawdź gdzie Nas znaleźć
Komorniki k. Poznania
ul. Poznańska 150, Komorniki 62-052,
+48 509337100
Godziny pracy biura
poniedzialek-piątek 7.30-17.00
sobota 9.00-13.00
e-mail: komorniki@ren-mat.pl
Poznań
ul. Szarych Szeregów 17, Poznań 60-462
+48500209808
Godziny pracy biura
poniedziałek - piątek 7.30-16.00
sobota: nieczynne
e-mail: poznan@ren-mat.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.