Firma

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1993r.

Wysoka jakość i trwałość oferowanych przez nas produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży.

Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment znajdują uznanie coraz szerszego grona Klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu.

image00031

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1993r. Zajmujemy się dystrybucją materiałów takich firm jak min: Caparol, Proma, Benjamin Moore, Teknos, Optolith,Bella Plast, Baumit,Petralana, Styropoz jak i wielu innych najwyższej jakości producentów.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Klientów indywidualnych, inwestycji a także firm budowlanych i wykończeniowych

Od ponad
29 lat
Zajmujemy się sprzedażą materiałów niezbędnych do wykańczania domu
Nasza oferta odzwierciedla aktualne trendy wzornictwa.

Oferujemy Państwu również profesjonalne doradztwo – zespół Ren-Matu służy zawsze radą oraz pomocą. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Już na etapie projektu pragniemy stać się dla Państwa partnerem aby służyć rzetelną pomocą w sposób elastyczny oraz kompleksowy. Zapewniamy dostęp do informacji, materiałów, służymy poradą w doborze asortymentu, jak również oferujemy wsparcie techniczne. W oparciu o ustalone założenia zawsze staramy się stworzyć atrakcyjną ofertę cenową.

Tylko sprawdzone produkty
Sprawdź gdzie Nas znaleźć
Komorniki k. Poznania
ul. Poznańska 150, Komorniki 62-052,
+48 509337100
Godziny pracy biura
poniedzialek-piątek 7.30-17.00
sobota 9.00-13.00
e-mail: komorniki@ren-mat.pl
Poznań
ul. Szarych Szeregów 17, Poznań 60-462
+48500209808
Godziny pracy biura
poniedziałek - piątek 7.30-16.00
sobota: nieczynne
e-mail: poznan@ren-mat.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.