Poznań

Ul. Szarych Szeregów 17
60-462 Poznań

Tel. (61) 847 98 96
GSM 500 209 808

Komorniki

Ul. Poznańska 150
62-052 Komorniki

Tel. (61) 893 52 04
GSM 512 809 401

O firmie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1993r. Zajmujemy się sprzedażą materiałów niezbędnych do wykańczania wnętrz ekskluzywne farby marki Benjamin Moore, farby marki Caparol, szeroką gama efektów dekoracyjnych i eleganckich tapet) oraz elewacji farby, tynki, systemy ociepleń BSO marki Caparol i Baumit).

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze biur architektonicznych, projektantów, firm wykonawczych, a także inwestycji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań technologicznych i kolorystycznych.

Wysoka jakość i trwałość oferowanych przez nas produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu.

Nasza oferta odzwierciedla aktualne trendy wzornictwa.

Aktywnie współpracujemy z architektami, firmami wykonawczymi oraz deweloperami na terenie całego kraju.

Oferujemy Państwu również profesjonalne doradztwo – zespół Ren-Matu służy zawsze radą oraz pomocą. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Już na etapie projektu pragniemy stać się dla Państwa partnerem aby służyć rzetelną pomocą w sposób elastyczny oraz kompleksowy. Zapewniamy dostęp do informacji, materiałów, poradą w doborze asortymentu, jak również wsparcie techniczne. W oparciu o ustalone założenia zawsze staramy się stworzyć atrakcyjną ofertę cenową.

Z przyjemnością dzielimy się z Państwem w pełni naszym wieloletnim doświadczeniem w doborze materiałów.

Naszym dodatkowym atutem są cyklicznie organizowane szkolenia.

Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów
i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy

Zastosowanie naszych
produktów

+ Pełna galeria realizacji

+ Pełna galeria renowacji