lipiec 19, 2022

Kolor Roku 2022

bm_www_kolor_roku_2022_october_mist_1495

Kolorem roku 2022 marki Benjamin Moore( producenta luksusowych amerykańskich farb do wnętrz) został „October Mist 1495”.

Kolor Roku 2022 „OCTOBER MIST” to „delikatna szałwia” tworząca na ścianach bezpieczną przestrzeń do wyrażania siebie i swojej barwnej kreatywności.

Co roku specjaliści firmy Benjamin Moore & Co. dokonują analizy „kolorowych nastrojów”. 
Ich nadrzędnym celem jest wybór barwy roku - jednego  z ponad 3500 odcieni, który najpełniej oddaje  otaczający nas w danym okresie nastrój. Poszukiwacze trendów, prowadzą szerokie obserwacje uwzględniające min. najpopularniejsze międzynarodowe wystawy i zdarzenia świata designu. 

Eksperci firmy Benjamin Moore & Co są zdania, że wybrany kolor roku może idealnie wkomponować się w wystrój kuchenny lub pomoże stworzyć przyjemny klimat w bardziej intymnych miejscach domu takich jak sypialnia czy biuro.

October Mist na pewno świetnie się sprawdzi również na powierzchniach łączących główne pomieszczenia – korytarzach, a nawet klatkach schodowych.

Wybierając odpowiedni poziom połysku, kolor roku może tworzyć lub zaakcentować elementy architektury w otaczającej nas przestrzeni, według naszych indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji o Kolorze roku znajdziecie Państwo na stronie www.benjaminmoore.pl

Wróć

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.