lipiec 18, 2022

Bezpieczeństwo przede wszystkim- czyli jakie farby wybrać?

315391028

Z każdym rokiem nasza świadomość konsumencka jest co raz większa. Przykładamy coraz to większą uwagę do tego, aby wykorzystywane przez nas produkty nie tylko cieszyły nasze oczy, ale przede wszystkim były w pełni bezpieczne. Wykorzystywane farby powinny być w jak najwyższym stopniu pozbawione wszelkich szkodliwych substancji takich jak rozpuszczalniki, konserwanty czy plastyfikatory.

Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które są podatne na alergie a także w przypadku naszych małych pociech, których organizmy są najbardziej narażone na problemy z układem oddechowym.  

Wybierając farby do wnętrz warto więc zwrócić uwagę, na to aby spełniały one w jak najwyższym stopniu normy nałożone przez Unię Europejską. Farby Caparol sygnowane znakiem E.L.F wychodzą na przeciw tym potrzebom, gdyż nie zawierają one wspomnianych wyżej szkodliwych substancji dzięki czemu są w pełni bezpieczne i rekomendowane dla wszystkich osób dla których zdrowie jest najważniejsze. 

To o czym także warto wspomnieć to fakt, że często pojawia się obawa iż takie produkty mogą być mniej trwałe. Nic podobnego! Produkty te są nie tylko w pełni bezpieczne, ale także charakteryzują się wysoką odpornością na mycie oraz szorowanie dzięki czemu mogą nam służyć przez wiele kolejnych lat. 

Wróć

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.