Poznań

Ul. Szarych Szeregów 17
60-462 Poznań

Tel. (61) 847 98 96
GSM 500 209 808

Komorniki

Ul. Poznańska 150
62-052 Komorniki

Tel. (61) 893 52 04
GSM 512 809 401

Szkolenia

Szkolenia i doradztwo

W salonie sprzedaży firmy RENT-MAT można uzyskać fachową poradę specjalistów - inżynierów branży budowlanej i chemicznej, którzy pomagają klientom rozwiązać problemy techniczne i dobrać, spośród bogatej oferty, odpowiedni zestaw specjalistycznych materiałów do dociepleń, renowacji i wymalowań zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Receptury zgromadzone w komputerze maszyny barwiącej (15000 kolorów) pozwalają na natychmiastowe wymieszanie farby lub tynku w kolorze wybranym przez klienta.

Magazyny sąsiadujący z Salonami Sprzedaży w Poznaniu i Komornikach pozwalają na składowanie odpowiednio dużych partii materiałów a własne samochody dostawcze regularnie dowożą zamówiony materiał na miejsce wskazane przez klienta.

Proponujemy Państwu poza materiałami szereg usług serwisowych związanych z wykorzystaniem dostarczanych przez nas materiałów.

Jako regionalny przedstawiciel i dystrybutor organizujemy szkolenia i seminaria dla profesjonalistów z branży, dla firm wykonawczych, konserwatorów zabytków, architektów, dekoratorów wnętrz, malarzy. Szkolenia te mają zapoznać jak najszersze grono odbiorców z najnowszymi i różnorodnymi technikami oraz sposobami posługiwania się profesjonalnymi narzędziami.

Zapraszamy do galerii ze szkolen

Foto relazcje ze szkoleń

+ Pełna galeria realizacji

+ Pełna galeria renowacji